Loading...

Munkatársat keresünk

Szerkesztő-rajzoló tervező pozícióba.

Cégünk 2017-ben alakult, tervező és kivitelező cégként. Jelenleg a cég fő profiljai az építészeti tervezés és ezek teljeskörű lebonyolítása, valamint ETA tanúsított készházak építése, kulcsrakészen. Folyamatosan fejlődő és megújuló cégként igyekszünk a saját szakterületünkön és térségünkön belül piacvezetők és minőségben és innovációban is elsők lenni.

Főbb feladatok, munkák:

Építészeti tervek rajzolása, szerkesztése Tervezési szolgáltatást kiegészítő adminisztratív feladatok ellátása Kész tervek alapján mennyiség számítások végzése Árajánlatok kérése és megrendelések leadása beszállítók irányába Részleges ügyfél kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Archicad (16+) gyakorlat

  • Microsoft (win., word, excel) felhasználói szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • AutoCAD, Artlantis, C4D, Adobe CS gyakorlat és ismeret

  • B kategóriás jogosítvány

  • Építésüggyel kapcsolatos ügyintézésben szerzett tapasztalat

  • Költségvetés készítésben szerzett tapasztalat

  • Jó probléma megoldó képesség

  • szakmai innovációk iránti érdeklődés és nyitottság

Amit kínálunk:

  • szabad hétvége

  • megfelelő bérezés (240.000.- Ft)

  • kiemelt fizetés (próbaidőt követően)

  • 8 órás bejelentett munkahely

  • fix munkaidő és feladatkör

  • szakmai fejlődési lehetőség

  • részese lehetsz egy folyton pörgő és mindig új kihívásokat kereső csapatnak

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök

  • Építészmérnök

  • Gyártás, Termelés

  • CAD tervező, Műszaki rajzoló

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Ybl Miklós utca 10.

A jelentkezéshez kérjük csatold magyar nyelvű önéletrajzodat, és küldd el a titkarsag.otthonepito@gmail.com címre.

Tel.: +3620 510 5560